س:چه کسانی می توانند در دوره های مهارت آموزی (دیپلم موسیقی) شرکت نمایند؟
ج:کلیه افرادی که سن آنها شانزده سال یا بیشتر باشد، در صورت گذراندن دوره سوم دبیرستان و یا همزمان با اشتغال به تحصیل در سال سوم دبیرستان می توانند در این دوره ها شرکت نموده و دیپلم موسیقی دریافت نمایند.

س: آیا این دیپلم معتبر است؟
ج: بله، این مدرک از طرف وزرارت آموزش و پرورش و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر می گردد و کاملاً معتبر می باشد. این گواهی توسط آموزشگاه صادر نمی گردد و مهر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت آموزش و پرورش روی آن ضرب گردیده است

س:من لیسانس حسابداری دارم، آیا می توانم در این دوره ها شرکت کنم و دیپلم موسیقی دریافت کنم؟
ج: بله، کلیه افرادی که دیپلم یا لیسانس دارند می توانند در این دوره ها شرکت نمایند و درصورت دریافت نمره قبولی در آزمون پایان ترم، گواهی دیپلم دریافت نمایند.

س: برای دریافت دیپلم موسیقی چه درسهایی را باید پاس کرد؟
ج: در کل 6 درس باید گذرانده شود:1- نوازندگی ساز تخصصی (مثل گیتار، پیانو، تار و سه تار و...) 2- نوازندگی ساز عمومی (که پیانو است) 3- تئوری موسیقی 4- سلفژ و تربیت شنوایی 5- هارمونی 6- آواز گروهی (سلفژ)

س: من سالهاست که موسیقی کار می کنم اما رشته تحصیلی ام چیزی دیگر بوده است. اکنون مایلم که گواهی دیپلم موسیقی داشته باشم، ضمناً تمام دروس موسیقی را هم بلد هستم و نیازی به کلاس ندارم. آیا می توانم ثبت نام کرده و فقط در آزمون شرکت کنم؟
ج: شما در هر صورت می بایست در این دوره ثبت نام نموده و هزینه دوره را پرداخت نمایید، مهمترین شرایط دریافت دیپلم موسیقی ثبت نام در دوره وشرکت در آزمون و کسب نمره قبولی می باشد. حضور در کلاس تا حدی اختیاری است.

س: در صورتی که در یکی یا چند تا از درسها نمره قبولی کسب نکنم آیا فرصت آزمون دوباره دارم یا تجدید دوره خواهم شد؟
ج: در صورتی که در آزمون دیپلم موسیقی شرکت نموده و در برخی از دروس نمره قبولی کسب نکنید، می توانید در آزمونهای بعدی شرکت نموده و همان درسی را که در آن مردود شده اید را امتحان دهید. دروسی را که پاس کرده اید برای شما ذخیره کرده و دیگر نیازی به گذراندن آن درس نمی باشد.


علاقه مندان به شرکت در کلاس های دیپلم موسیقی در آموزشگاه موسیقی می توانند جهت مشاوره با شماره تماس8
88302969 با مشاور دیپلم موسیقی آقای مجید بهبهانی تماس حاصل فرمایند.

چه کسانی می توانند در دوره های مهارت آموزی شرکت نمایند؟

کلیه افرادی که سن آنها شانزده سال یا بیشتر باشد، در صورت گذراندن دوره سوم دبیرستان و یا همزمان با اشتغال به تحصیل در سال سوم دبیرستان می توانند در این دوره ها شرکت نموده و دیپلم موسیقی دریافت نمایند.

آیا این دیپلم معتبر است؟

بله، این مدرک از طرف وزرارت آموزش و پرورش و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر می گردد و کاملاً معتبر می باشد. این گواهی توسط آموزشگاه صادر نمی گردد و مهر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت آموزش و پرورش روی آن ضرب گردیده است

من لیسانس حسابداری دارم، آیا می توانم در این دوره ها شرکت کنم و دیپلم موسیقی دریافت کنم؟

بله، کلیه افرادی که دیپلم یا لیسانس دارند می توانند در این دوره ها شرکت نمایند و درصورت دریافت نمره قبولی در آزمون پایان ترم، گواهی دیپلم دریافت نمایند.

برای دریافت دیپلم موسیقی چه درسهایی را باید پاس کرد؟

در کل 6 درس باید گذرانده شود

  • 1. نوازندگی ساز تخصصی (مثل گیتار، پیانو، تار و سه تار و...)
  • 2. نوازندگی ساز عمومی (که پیانو است)
  • 3. تئوری موسیقی
  • 4. سلفژ و تربیت شنوایی
  • 5. هارمونی
  • 6. آواز گروهی (سلفژ)

من سالهاست که موسیقی کار می کنم اما رشته تحصیلی ام چیزی دیگر بوده است. اکنون مایلم که گواهی دیپلم موسیقی داشته باشم، ضمناً تمام دروس موسیقی را هم بلد هستم و نیازی به کلاس ندارم. آیا می توانم ثبت نام کرده و فقط در آزمون شرکت کنم؟

شما در هر صورت می بایست در این دوره ثبت نام نموده و هزینه دوره را پرداخت نمایید، مهمترین شرایط دریافت دیپلم موسیقی ثبت نام در دوره وشرکت در آزمون و کسب نمره قبولی می باشد. حضور در کلاس تا حدی اختیاری است.

در صورتی که در یکی یا چند تا از درسها نمره قبولی کسب نکنم آیا فرصت آزمون دوباره دارم یا تجدید دوره خواهم شد؟

در صورتی که در آزمون دیپلم موسیقی شرکت نموده و در برخی از دروس نمره قبولی کسب نکنید، می توانید در آزمونهای بعدی شرکت نموده و همان درسی را که در آن مردود شده اید را امتحان دهید. دروسی را که پاس کرده اید برای شما ذخیره کرده و دیگر نیازی به گذراندن آن درس نمی باشد.

علاقه مندان به شرکت در کلاس های دیپلم موسیقی در آموزشگاه موسیقی می توانند جهت مشاوره با شماره تماس 88302969 با مشاور دیپلم موسیقی آقای مجید بهبهانی تماس حاصل فرمایند.